DPMK dočasne zatvorí Zákaznícke centrum Rooseveltova a predajný stánok na Námestí osloboditeľov

Obsah

KOŠICE: Pobočka na Rooseveltovej a stánok na Námestí osloboditeľov budú zatvorené do odvolania, dôvodom je prevencia pred koronavírusom.

 

Oznamujeme cestujúcim, že v súvislosti s prevenciou voči koronavírusu bude od zajtra 13.3.2020 až do odvolania zatvorené pracovisko predpredaja a prepravnej kontroly na Rooseveltovej 3. Rovnako nebude v prevádzke ani predajný stánok na Námestí osloboditeľov. Za účelom predpredaja cestovných lístkov a vybavenia kariet bude možné využiť Zákaznícke centrum DPMK, a.s. na Bardejovskej 6. Zároveň informujeme cestujúcu verejnosť, že úhrada pokút v rámci prepravnej kontroly na tejto pobočke nebude možná.

V rámci uhrádzania pokút prosíme o využitie bezhotovostnej online platby, v prípade voľby uhradenia pokuty osobne v lehote 4 pracovných dní sa termín vzhľadom na aktuálnu mimoriadnu situáciu posúva na neurčito. Informáciu zaktualizujeme a o presnom dátume budeme verejnosť informovať.

 

Vyzývame cestujúcich, aby sa riadili pokynmi Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a sledovali komunikačné kanály Mesta Košice a tiež Dopravného podniku, na ktorých nájdu aktuálne informácie v súvislosti s koronavírusom.

 

 

 

Kontakt pre médiá:

Mgr. Vladimíra Petrušová

špecialista pre styk s verejnosťou
Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť

Bardejovská 6

043 29 Košice