Linka č. 12 s novou vetvou
KOŠICE. Dopravný podnik mesta Košice upozorňuje cestujúcu verejnosť, že od pondelka (1.9.2014) bude na linke č. 12 zriadená nová vetva 12T, ktorá bude spájať Rastislavovu ulicu s Námestím osloboditeľov cez Jantárovú ulicu.Premávať bude cez pracovné dni počas špičky po trase: Námestie osloboditeľov- Dom umenia - Kasárne, Kulturpark - Pasterova - Stará nemocnica - Triton - Poľská - Verejný cintorín - Ryba - Malá stanica - Rušňové depo - Námestie osloboditeľov. Kontakt pre médiá:PhDr...