Údržba systému v sieti O2
KOŠICE. Dopravný podnik mesta Košice upozorňuje, že v stredu (25.6.2014) od 22:00 do štvrtka (26.6.2014) 01:00 hod. dôjde v sieti O2 k výpadku posielania SMS. Dôvodom je údržba systémov. Spôsobí to nespracovanie všetkých požiadaviek na partnerské služby cez SMS, ktoré budú spracované po ukončení údržby. Kontakt pre médiá:PhDr. Michaela KaraffováVedúca referátu marketingu, reklamy a Public relationsDopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosťBardejovská 6043 29 Košicemichaela.karaffova@dpmk.sk+421 905 974 785...